Ben Bizzie Fanpas in Bakel

Ben Bizzie Fanpas in Bakel

Gezond eten is niet altijd makkelijk, want wat is nu eigenlijk gezond? De kinderen uit groep 5 t/m 8 van de basisschool in Bakel hebben de Ben Bizzie Monitor ingevuld. Een vragenlijst over sporten, bewegen én voeding. De helft van de kinderen denkt dat mueslirepen gezond zijn, maar ze zitten vaak boordevol suikers. En die zijn helemaal niet goed voor je! Gelukkig is er niks mis met af en toe snoepen. Maar ook gezonde voeding kan hartstikke lekker zijn! Daarom zorgt Ben Bizzie samen met Jumbo Bakel voor een nieuw en gezond project: de Ben Bizzie Fanpas. Alle kinderen in BAkel ontvangen een speciale pas waarmee ze maandelijks iets gezonds mogen halen bij de Jumbo. Zo maken ze kennis met nieuwe producten en krijgen ze van Ben Bizzie allerlei tips en recepten.