E-gamen tegen eenzaamheid

E-gamen tegen eenzaamheid

In de week van de eenzaamheid ging Sport Nederweert samen met ongeveer 10 leerlingen van het Citvarde College op bezoek bij De Gunnerij. Jong en oud werden in groepen verdeeld en gingen samen aan de slag met allerlei activiteiten. ‘’Dit idee is voortgekomen uit de inspiratieavond eerder dit jaar’’, aldus verenigingsondersteuner Ellen.

Ruim 100 oudere en alleenstaande gasten kwamen naar De Gunnerij in Nederweert. Na een heerlijke kop soep, geserveerd door de leerlingen van Citaverde en catering Fer Roost, maakte de oudere generatie kennis met e-gaming. Verenigingsondersteuner Manon: ‘’Jong tegen oud. Beide partijen deden enthousiast mee. De een wat behendiger dan de ander en hier en daar wat hulp. Dit gaan we zeker nog eens overdoen! Niet alleen de oudere generatie heeft genoten. Ook de jongeren.’’ Zoals Fenne: ‘’Dit is echt leuk om te doen. De mensen waren echt blij, dat merkte je meteen.’’ ‘’Geweldig om jong en oud zo samen te zien. Samen komen en samen genieten, dat is waar we het voor doen. Het genot spatte er echt vanaf’’, zo vertelt Ellen.

Fotografie: Nederweert24