Alleen maar winnaars bij Sportgala Gennep

Alleen maar winnaars bij Sportgala Gennep

Volgens Erik Spikmans (GennepNews) worden te weinig sportprestaties, vrijwilligers en verenigingen gewaardeerd. Veel verenigingen staan onder druk: ‘’Ik wil graag een bijdrage leveren om dat tegen te gaan. Samen brengen we daar met het Sportgala in Gennep verandering in.’’

Dagelijks informeert, inspireert en amuseert GennepNew de inwoners van Gennep. Ze geven aandacht aan alles wat Gennep leuk maakt. Maar ook zij zien dat er in Gennep dingen veranderen. ‘’Mensen gaan steeds individualistischer sporten. En vaak betekent dat: weinig nieuwe leden en vrijwilligers. Wij willen verenigingen, teams, vrijwilligers en supporters meer in de spotlight zetten om te laten zien hoe leuk onze verenigingen en sporten in onze gemeente zijn’’, aldus Erik. ‘’Daarom organiseren wij het Sportgala van Gennep.’’

Iedereen is een winnaar

Het sportgala is bedacht om verenigingen meer met elkaar te verbinden. ‘’En om te laten zien dat een vereniging meer is dan de waardering voor een sportteam die een sportieve prestatie levert. Een vereniging is iets van ons samen. Een plek waar veel mensen samen komen. Van sporter tot sportcoach en van vrijwilliger tot supporter. Daarom ben je al een winnaar als je daar een bijdrage aan levert.’’

‘’Het heeft verschillende deuren geopend’’

Volgens Erik was Expeditie V een erg leuk en fijne manier om samen tot ideeën te komen. ‘’Toen we met de expeditie begonnen, hadden we zelf nog geen idee. Het idee van het sportgala is tijdens de eerste bijeenkomst ontstaan. Het is erg fijn om tijdens de startfase van een nieuw idee of concept te kunnen ontmoeten en netwerken. We zijn verschillende verenigingen tegen het lijf gelopen en het heeft voor ons verschillende deuren geopend.’’