Ons team

Ons team

Het team van Vitaal Verenigen staat klaar voor verenigingen om hulpvragen te beantwoorden en behoeften op te halen. Onze verenigingsondersteuners zijn zelf actief in het verenigingsleven als lid, trainer of vrijwilliger. Ze spreken de taal van de vereniging en weten wat er speelt binnen het verenigingsleven.

Joey Rutten | aanspreekpunt gemeenten: Bergen, Gennep en Horst aan de Maas
Verenigingsondersteuner | joey@negen.nl | 06-47949518


Thomas Peeters-Weem | aanspreekpunt gemeenten: Cuijk, Mill en Sint Hubert, Gemert-Bakel, Sint Anthonis en Boxmeer
Verenigingsondersteuner | thomas@negen.nl | 06-83207167


Manon van Veghel | aanspreekpunt gemeente Nederweert
Verenigingsondersteuner | manon@negen.nl | 06-28391997

Rian Spaan | aanspreekpunt gemeenten: Goirle en Oisterwijk
Verenigingsondersteuner | rian@negen.nl | 06-19702975

Ken Diedering | aanspreekpunt gemeenten: Leudal, Beekdaelen, Simpelveld en Gulpen-Wittem
Verenigingsondersteuner | ken@negen.nl | 06-34223087

Amber Tillij | aanspreekpunt gemeente: Valkenburg
Verenigingsondersteuner | amber@negen.nl | 06-50168132