Sportolympiade Simpelveld

Sportolympiade Simpelveld

Om kinderen nieuw talent te laten ontdekken organiseerde BAS samen actief een sportolympiade in Simpelveld, samen met Roda JC en Impuls. Een dag waarbij kinderen vol beweging en plezier sporten leerden ontdekken. Het is niet alleen belangrijk dat kinderen nieuw talent ontdekken, maar ook leren om samen te bewegen. En om goed te kunnen bewegen, is het belangrijk om gezonde voeding te eten en genoeg water te drinken. Daarom stimuleert BAS de kinderen om de tijd te nemen voor een gezond hapje en een drankje. Gezond is namelijk ook lekker! Aan de sportolympiade werkten ook diverse sportverenigingen mee om de kinderen diverse sporten aan te kunnen bieden. Veel enthousiaste teams gingen met elkaar de strijd aan, waarbij ook volwassenen meededen. Sport verbindt jong en oud.